+48 533 784 444 | info@perfectpeople.com.pl | ico pl ico en ico de ico ua

Для працівників

Ми ЗНАЙДЕМО ТОБІ РОБОТУ
І ЧЕСНОГО, ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ
 

Припини шукати роботи - дозволь, щоб то робота знайшла Тебе. Сотні висланих РЕЗЮМЕ, десятки відбутих розмов і надалі ніщо? То не значить, що щось ти робиш погано, просто ще ти не знав про нас. Madmax є агентством посередництва роботи створену саме для таких людей як Ти - амбіційних, прагнучих розвивати і шукаючих працевлаштування в Польщі в одній з багатьох знаменитих фірм. Ми помагаємо особам Українського походження розпочати легальну і добре оплачувану роботу в Польщі. Ми Відкриємо Тобі двері до кар'єри, ми навчимо і запропонуємо цікаву, розвиваючою роботу. Все, що ти мусиш зробити то явитися до нас. Від 2007 року ми залучили до роботи і допомогли знайти роботу в Польщі декільком тисячам осіб. Стань однією з них! Ми займаємося безперервним рекрутуванням і персональним консалтингом в сфері розвитку кар'єри.

Завдяки багатолітньому досвіду і широкій сітці бізнесових контактів ми діємо швидко, справно і ефективно. Додатково ми займаємося всіма формальними справами, пов'язаними з працевлаштуванням за кордоном, в тому візами і дозволами на роботу. Ти не мусиш нічим журитися. Просто чекай на телефон від нашого представника. і будь готовим до виїзду.

Посилання на сторінку Вконтакті 

https://vk.com/perfectpeople.madmax

Актуальні вакансії на сьогодні 

Зварювальник TIG 141
Слюсар по металу
ЗВАРЮВАЛЬНИКИ
СЛЮСАР-МОНТАЖНИК
АРМАТУРЩИК-ОПАЛУБЩИК
МУЛЯР
УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ
Випробувальний термін 2 тижні. 

ЧОГО ТИ НАБУДЕШ
ЗАВДЯКИ НАШИМ ПРАЦЕДАВЦЯМ ?
 
ico pracownik1

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КОНСАЛТИНГ

Ми Допоможемо Тобі в знаходженні роботи і ми вплинемо на те, що Твоя кар'єра набере темпу, а якість життя значно виросте. Наші спеціалісти, що займаються персональним консалтингом, опрацюють Твій профіль і знайдуть відповідну роботу до Твоїх компетенцій, вміння і амбіції. Ми є для того, щоб з'єднати вигоди працівника і роботодавця.
ico pracownik3

БРАК ВСТУПНИХ ОПЛАТ

Ти, як кандидат ти не несеш оплат із заголовка наших послуг. Нічим ти не ризикуєш починаючи співробітництво з Perfect People, а ти можеш тільки набути - цікаву, розвиваючу і прибуткову роботу в знаменитих підприємствах на території Польщі. Ми пропонуємо послугу лізингу, а якщо ти виправдаєш себе, ти можеш набути постійного працевлаштування.
ico pracownik2

ШВИДКІСТЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Ми Можемо похвалити себе справді експресним часом пошуку відповідної посади для даного кандидата. Ми співпрацюємо з багатьма фірмами, що регулярно складають кадрові замовлення, завдяки чому ми тримаємо руку на пульсі і можемо негайно прореагувати. Виражаючи бажання роботі ти маєш шанс на отримання її практично з дня на день.
ico pracownik4

ЧІТКІ ПРИНЦИПИ

Зголошуючись до нас точно знаєш, чого ти можеш очікувати ми не застосовуємо жодних прийомів, потаємних оплат і зобов'язань. Perfect People пишається прозорістю і визначенням ясних принципів співробітництва. Нашою головною метою є допомога в знаходженні привабливої роботи для Тебе.
ТРАНСПАРЕНТНЕ РЕКРУТУВАННЯ
ЗАПОВНИ ФОРМУЛЯР РЕКРУТУВАННЯ
 
Скільки разів ти чув вже заява, що робота чекає на Тебе? Цього разу то правда. Робота в Польщі є на відстані витягнутої руки. Ми ведемо безперервне рекрутування, тому не міркуй довше і напиши до нас. Нижчезгаданий формуляр то Твоя перепустка до кар'єри.
ІМ'Я І ПРІЗВИЩЕ : (*) (*)
Не написано ім'я

АДРЕСА EMAIL : (*)
Подай адрес електронної пошти

ТЕЛЕФОН: (*) (*)
Подай контактний номер телефону, наприклад

ПОВІДОМЛЕННЯ:
Invalid Input

ДОДАЙ АНКЕТУ/ РЕЗЮМЕ
Nie załączono

Підтвердь, що не є роботом